SESIUNEA 2


Calendarul final actualizat al întâlnirilor este disponibil aici. – publicat în data de 05.11.2013

Calendarul final al întâlnirilor este disponibil aici.

COMPONENȚA GRUPELOR


>> PROGRAM PG5 – LIMBAJ MIMICO-GESTUAL ROMÂNESC – nivel avansat
BUCUREȘTI
GRUPA 1 – componența actualizată
GRUPA 2 – componența actualizată

CLUJ-NAPOCA
GRUPA 3
GRUPA 4 – componența actualizată

CRAIOVA
GRUPA 5 – componența actualizată
GRUPA 6 – componența actualizată

FOCȘANI
GRUPA 7

IAȘI
GRUPA 8

ORADEA
GRUPA 9

PITEȘTI
GRUPA 10
GRUPA 11
GRUPA 12

SIBIU
GRUPA 13 – componența actualizată

TÎRGU-MUREȘ
GRUPA 14 – componența actualizată

TIMIȘOARA
GRUPA 15

VASLUI
GRUPA 16

>> PROGRAM PG6 – PROIECTAREA, ORGANIZAREA ȘI EVALUAREA ACTIVITĂŢILOR DIDACTICE – nivel ISCED 2-3 învăţământul gimnazial/profesional
BECLEAN
GRUPA 1

BISTRIȚA
GRUPA 2

BUCUREȘTI
GRUPA 3 – componența actualizată

CLUJ-NAPOCA
GRUPA 4

FOCȘANI
GRUPA 5

IAȘI
GRUPA 6

ORADEA
GRUPA 7
GRUPA 8

PITEȘTI
GRUPA 9
GRUPA 10
GRUPA 11
GRUPA 12

 

SESIUNEA 1


CALENDARUL ÎNTÂLNIRILOR FAȚĂ ÎN FAȚĂ PENTRU PERIOADA 1 IULIE – 21 IULIE 2013


>> Aici puteți consulta CALENDARUL ÎNTÂLNIRILOR pentru programele de perfecționare PG1 – PG4.

COMPONENȚA GRUPELOR


>> PROGRAM PG1 – LIMBAJ MIMICO-GESTUAL ROMÂNESC – nivel inițiere
ARAD
GRUPA 3
GRUPA 4

BISTRIȚA
GRUPA 5

BUCUREȘTI
GRUPA 6
GRUPA 7
GRUPA 8
GRUPA 9
GRUPA 10

CLUJ-NAPOCA
GRUPA 11
GRUPA 12
GRUPA 13
GRUPA 14

COSTEȘTI
GRUPA 15
GRUPA 16
GRUPA 17

CRAIOVA
GRUPA 18

FOCȘANI
GRUPA 19
GRUPA 20

GALAȚI
GRUPA 21

IAȘI
GRUPA 22
GRUPA 23

INEU
GRUPA 24

ORADEA
GRUPA 1
GRUPA 25
GRUPA 26
GRUPA 27

SIMERIA VECHE
GRUPA 28

TIMIȘOARA
GRUPA 30
GRUPA 31

TÎRGU-MUREȘ
GRUPA 2
GRUPA 29
GRUPA 34

VASLUI
GRUPA 32

VICOVU DE SUS
GRUPA 33

>> PROGRAM PG2 – PROIECTAREA, ORGANIZAREA ȘI EVALUAREA ACTIVITĂȚILOR DIDACTICE – nivel ISCED 0-1 învăţământul preșcolar/primar
BUCUREȘTI
GRUPA 1
GRUPA 2

COSTEȘTI
GRUPA 3

CRAIOVA
GRUPA 5

FOCȘANI
GRUPA 4

IAȘI
GRUPA 6

ORADEA
GRUPA 7

TIMIȘOARA
GRUPA 8

TÎRGU-MUREȘ
GRUPA 9

>> PROGRAM PG3 – LIMBAJ MIMICO-GESTUAL ROMÂNESC – nivel INTERMEDIAR
BUCUREȘTI
GRUPA 1
GRUPA 2

CLUJ-NAPOCA
GRUPA 3
GRUPA 4
GRUPA 5

C0STEȘTI
GRUPA 6

CRAIOVA
GRUPA 7
GRUPA 8
GRUPA 9
GRUPA 10

FOCȘANI
GRUPA 11
GRUPA 12

GALAȚI
GRUPA 13

IAȘI
GRUPA 14
GRUPA 15

SIBIU
GRUPA 16
GRUPA 17

TIMIȘOARA
GRUPA 18
GRUPA 19
GRUPA 20

VASLUI
GRUPA 21
GRUPA 22

VICOVU DE SUS
GRUPA 23
GRUPA 24

>> PROGRAM PG4 – TIC ÎN EDUCAȚIA SURZILOR
BUCUREȘTI
GRUPA 1
GRUPA 2

COSTEȘTI
GRUPA 3

CRAIOVA
GRUPA 4

FOCȘANI
GRUPA 5
GRUPA 6

IAȘI
GRUPA 7
GRUPA 12

ORADEA
GRUPA 10
GRUPA 11

SIBIU
GRUPA 8

TIMIȘOARA
GRUPA 13

VASLUI
GRUPA 14

VICOVU DE SUS
GRUPA 15